O mnie

O mnie

Hej wszystkim, mam na imię Kasia. Moją pasją jest gotowanie. Uwielbiam piec, przyprawiać i kosztować. Mogę godzinami spędzać czas w kuchni. Największą radość sprawia mi przyrządzanie potraw dla moich najbliższych.

Kwelka gotuje to zbiór przepisów dla osób lubiących dobrze zjeść, dbających o linię, lubiących słodkości, wegetarian i wegan, dzieci i alergików.Każdy tu znajdzie coś dla siebie! 🙂 Potrawy dietetyczne pochodzą głównie od Pani mgr inż. Kamili Ziemann – dyplomowanego dietetyka, psychodietetyka, właścicielki Efekt Centrum Dietetyczne http://efektcentrum.pl/ oraz od Pani Joanny Budnej – dyplomowanego dietetyka, psychodietetyka, edukatora żywieniowego w Banku Żywności w Trójmieście, właścicielki Poradni Dietetycznej Pro-Porcje.

Blog zapoczątkował pomysł mojej koleżanki, która poprosiła mnie o zrobienie kilku zdjęć potraw. I z tych kilku zdjęć powstał profil na Facebooku, który traktowałam jak książkę kucharską.

Obecnie blog to uporządkowany zbiór zbieranych od dawna przepisów, którymi pragnę się z Wami podzielić. W kuchni staram się być perfekcyjna w gotowaniu, ale często zdarza mi się nabałaganić  Według moich znajomych i rodziny przygotowywane przeze mnie potrawy i wypieki są najlepsze i najsmaczniejsze!
Mam nadzieję, że choć kilka moich przepisów będziecie chcieli wypróbować w swojej kuchni, do czego Was serdecznie zachęcam. Dzięki mojemu blogowi Wy też będziecie zbierać same kulinarne pochwały 😉 Gwarantuję!

A teraz zabieram się za gotowanie!
Pozdrawiam,
Kasia